Весільні пакети


В цій нотатці я хочу відповіти на дуже часті запитання по весільній фотографії:


Скільки фотографій ми отримаємо з весільного дня? Як результат з повного весілля віддається від 500 оброблених фотографій. Кількість залежить від умов роботи , атмосфери на святі і зручного спланованого таймінгу, але ключовим фактором буде не кількість а якість отриманих фотографій.

Як забронювати весільну зйомку? Дата бронюється після внесення авансу (20% від вартості пакету послуг) та особистої зустрічі або на карту. Решта суми оплачується після отримання фото. До того часу поки завдаток не оплачено - дата "плаваюча" і я її не бронюю! Завдаток не повертається при відміні фотозйомки по ініціативі клієнта.

Чи ви фотографуєте за кордоном і на яких умовах? І з надзвичайним задоволенням! У мене відкрита віза. Напишіть мені лист або зателефонуйте, і ми обговоримо всі умови та деталі:) Чи є знижки? Після підписання договору кожна пара отримує знижку на післявесільну зйомку або love story.

Як довго будуть робитися фотографії? Cерію весілля з груповими фотографіями ви отримаєте протягом 2 тижнів . Термін очікування всіх фотографій від 1 до 2 місяців в залежності від сезону. Вони будуть оброблені відповідно з моїм портфоліо яке можна переглянути на сайті.

У якому вигляді ви віддаєте готовий матеріал? Весь готовий матеріал з весілля записується на флеш носію в дизайнерській упаковці.Також можлива відправка матеріалів на файлообмінник в будь-яку точку світу.

Чи знімаєте Ви в інших містах ? Весільні зйомки проводяться у будь-якому місті України, додатково оплачуються витрати на проїзд та проживання.

Яку фототехніку ви використовуєте? ​Використовую професійну фототехніку Canon. Завжди на зйомку беру 2 камери та комплект з кількох об'єктивів,

Чи робите ви фотокниги? Звісно, Вартість обговорюється індивідуально, в залежності від Ваших побажань.